153739
10:19 13.102023

В Ужгородській міській лікарні виконують лікування складних переломів у процесі реалізації пілотного проєкту

Життя 3147

В Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні триває реалізація пілотного проєкту щодо лікування складних переломів методом металоостеосинтезу за допомогою спеціальних імплантів: пластин, стрижнів та спиць для зовнішньої фіксації. Їх закріплюють на кісткових уламках і так відновлюють єдність кісток.

Перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький зауважив, що з початку дії ініціативи в закладі прооперували 42 військових із переломами верхніх чи нижніх кінцівок. При цьому використали 405 одиниць матеріалів майже на 250 тис. грн.

«Наші лікарі продовжують виконувати такі оперативні втручання, оскільки запаси розхідних матеріалів постійно поповнюють», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, через війну кількість складних травм кісток зросла в кілька разів. Завдяки таким операціям вдається зберегти кістки, якісно пролікувати пацієнтів та повернути їм радість руху.

Імпланти для остеосинтезу як гуманітарну допомогу на запит Міністерства охорони здоров’я України та за підтримки глобальної біофармацевтичної компанії «AstraZeneca» і міжнародної волонтерської організації Yellowblue Force Foundation отримують кілька лікувальних закладів країни.

Про це інформує Закарпатська ОВА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу знайомились з роботою податкових органів у Хусті
11:30
У Мукачеві прокурором доведено вину організатора «бізнесу на втечах»
11:15
В ужгородських гандболісток попереду важливі матчі
10:28
Мукачево прощатиметься із загиблим Героєм
10:07
Стало відомо про загибель на Донеччині мешканця Виноградова
09:45
На Закарпатті зупинили зухвалу спробу завезти в Україну «благодійні сигарети» на 3,5 млн грн
09:22
В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області – новий керівник
09:00
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
Всі новини