151049
16:40 15.082023

На Закарпатті запрацювали ще дві поліцейські станції

Життя 4049

У селі Білки та Керецьки Хустського району Закарпатської області відкрили дві нові поліцейські станції, які обслуговуватимуть 10 населених пунктів та понад 35 тисяч мешканців. На заході представили поліцейських офіцерів громади — Віту Горзов та Владислава Дудла. Загалом на території Закарпатської області поліцейські офіцери вже працюють у 28-ти територіальних громадах.

Сьогодні, 15 серпня, ще у двох громадах Хустського району Закарпатської області запрацювали нові поліцейські станції. Цього разу мова йде про Білківську та Керецьківську територіальні громади.

У них щоденно нестимуть службу поліцейські офіцери, які вже пройшли спеціальне навчання.

Шість населених пунктів та більше 20 тисяч населення Білківської громади обслуговуватиме майор поліції Віта Горзов; в Керецьківській громаді, яка об’єднує чотири населені пункти та понад 15 тисяч людей, нестиме службу Владислав Дудла.

Поліцейські станції офіційно відкрили начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник та голови територіальних громад Василь Зейкан і Михайло Мушка.

Правоохоронцям вручили ключі від оновлених службових приміщень та автомобілів. Вони забезпечені всім необхідним для ефективного та якісного надання громадянам поліцейських послуг.

Ярослав Колесник відзначив, що вже 42 такі станції успішно функціонують на території Закарпатської області у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади». Нові офіцери проживатимуть на території обслуговування та постійно контактуватимуть із місцевими, сприятимуть розв’язанню проблем та потреб жителів.

За словами керівника поліції Закарпаття, проєкт «Поліцейський офіцер громади» успішно реалізований на території 28 громад і показує позитивні результати.

Довідково: поліцейські станції розташовані за адресою с. Білки, вул. Центральна, 26; с. Керецьки, вул. Головна, 55.

Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах