149894
11:27 17.072023

60 дітей із Запоріжжя вирушили на відпочинок до Угорщини

Життя 2012

Після тижневого відпочинку на Закарпатті 60 дітей із Запоріжжя сьогодні в супроводі батьків вирушили до Угорщини.

Школярі Камишуватської та Приморської громад проведуть 12 днів літніх канікул у м. Мішкольц. Тут для українських дітей підготували насичену програму: екскурсії, прогулянки, ігри, квести, інші розваги й активності.

Перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький зауважив, що поїздку вдалося організувати у співпраці з угорськими партнерами.

Завдяки тісній взаємодії з європейськими друзями керівництво Закарпаття продовжує відправляти дітей на відпочинок за кордон, зокрема й з інших регіонів країни.

«Дитинство має запам’ятатися нашій малечі не вибухами й тривогами, а цікавим спілкуванням з друзями, новими знайомствами, яскравими подорожами та емоціями», – відзначив Мирослав Білецький.

Про це інформує Закарпатська обласна державна адміністрація.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах