![145376](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/04/340759781-1655959404854257-4039666202093698258-n.jpg)
У Чопі попрощалися з полеглим у війні прикордонником Олегом Бердянським
Сьогодні, 10 квітня, у Чопі віддали шану та попрощалися із загиблим на війні Героєм – 22-річним інспектором прикордонної служби 3 категорії – стрільцем сержантом Олегом Бердянським.
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/04/340759781-1655959404854257-4039666202093698258-n.jpg)
Народився Олег Бердянський 21 вересня 2000 року у місті Чоп. Закінчивши Чопську ЗОШ, вступив до Ужгородського національного університету, в якому здобув професію за спеціальністю «Інформаційні технології», за кваліфікацією «Системний аналіз», у 2021 році.
Зі шкільних років Олег мріяв піти по стопам рідного батька і бути прикордонником. Олег гордився Вірністю та Патріотизмом свого батька, і після закінчення університету, без вагань у вересні 2021 року розпочав військову службу за контрактом у Чопському прикордонному загоні. У 2022 році пройшов підготовку та у рамках ротації разом із побратимами прибув для виконання бойових завдань в м. Бахмут Донецької області. Підрозділ, в якому ніс службу Олег, із честю та відданістю виконував бойові завдання по обороні м. Бахмута.
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/04/340761615-1338004240093474-1193964131456414868-n.jpg)
Олег був позитивний, веселий, вірний товариш, а найбільшою його характерною рисою було те, що він Вірний Патріот своїй Батьківщині з дитинства. Разом із побратимами давав гідну відсіч російському агресору. Загинув 4 квітня, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
У Героя залишилися мама, вітчим та бабуся.
У каплиці на честь Святого Спиридона Тримифунтського відбувся Чин похорону, на який прийшли близькі воїна, військові, мешканці громади, керівництво міста. Поховали Олега Бердянського на міському кладовищі.
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/04/340773734-1639540909897485-61051914476945897-n-13.jpg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися