143966
08:30 14.032023

На Закарпатті створять перший в Україні Центр підготовки населення до національного спротиву

Життя 2144

На Закарпатті створять перший в Україні Центр підготовки населення до національного спротиву, який діятиме на постійній основі.

Бойові дії показали, що добре підготовлене місцеве цивільне населення може зупинити просування навіть професійних військ ворога, використовуючи досвід, уміння, практичні навички та знання місцевості. Саме це ляже в основу роботи нового осередку.

Центр функціонуватиме як комунальна установа з постійним штатом інструкторів, які забезпечуватимуть розробку та реалізацію навчального плану в усіх шести районах Закарпаття. Для цього створять спеціальні навчальні класи з відповідною матеріально-технічною базою й методичним забезпеченням.

Інструкторами будуть ветерани війни, справжні патріоти, колишні військові з реальним бойовим досвідом і високою мотивацією продовжити бути корисними своїй країні та народу.

Курси будуть доступними для всіх, хто хоче бути готовим захищатися. Ті, хто проходитимуть навчання у Центрі, отримають навички володіння зброєю, тактичної медицини, тактики, орієнтування на місцевості, спеціальної фізичної підготовки та багато іншого, що дозволить захистити громаду, регіон і країну від навали окупантів.

Будуть організовані військово-спортивні ігри, спортивно-масові заходи та практичні навчання, де учасники зможуть удосконалити свої навички, позмагатися між собою і показати громаді, що вона в безпеці.

У той час, коли наші воїни на фронті героїчно виборюють незалежність, ми покажемо ворогу, що, прямуючи до нас, він зустріне справжній національний спротив від цивільного населення на кожному сантиметрі української землі та неодмінно буде знищений.

Сьогодні в межах виконання вимог положень ЗУ «Про основи національного спротиву» подав проєкт рішення про створення Центру на розгляд чергової сесії обласної ради, яка відбудеться у четвер.

Про це інформує Віктор Микита, голова Закарпатської ОВА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах