![142060](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/01/327207927-573748307690768-3725646104072540660-n.jpg)
На Рахівщині справжня весна все цвіте, люди почали порпатись на городі
Вже багато хто розповідав про зимове цвітіння цього року. І нічого дивного в цьому немає, адже зима цього року дійсно зовсім не схожа на зиму. На Рахівщині таку зиму не пам’ятають навіть старожили. Майже кінець січня, а така аномальна тепла погода. Наразі через це в районі в людей біля будинків та в лісах зацвіли первоцвіти та пустили усі дерева бруньки.
Згідно з прогнозами синоптиків в наступні дні стовпчик температури в районі буде падати і почнуться невеличкі морози.
Бундзяк Вікторія, начальник відділу еколого-освітньої роботи Карпатського біосферного заповідника поділилась з нами фотографіями та розповіла про Зимове цвітіння у Заповіднику.
– На календарі січень, а на Закарпатті встановилася по-весняному тепла погода – +12 градусів за Цельсієм. Цьогорічна зима насправді аномально тепла і безсніжна. На високі температури відгукнулися рослини.
Підсніжники квітнуть на клумбах і в лісі;
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/01/327207927-573748307690768-3725646104072540660-n.jpg)
Скромним цвітінням тішать мати-й-мачуха та стокротки;
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/01/327197753-1842629172752171-7544675931297919731-n-461x1024.jpg)
Квітне і сипле пилком ліщина;
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/01/327145298-569581128401951-3572522733355122288-n-462x1024.jpg)
Розпочали бутонізацію нарциси, іриси і тюльпани на клумбах;
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/01/327147454-494291082858113-3233980470855603531-n-461x1024.jpg)
Розкриває свої бутони вовче лико;
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/01/327176030-729879821822652-4948765080282890038-n-461x1024.jpg)
Набубнявіли бруньки екзотичних та місцевих рослин у дендропарку заповідника.
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/01/327266285-3524903747787088-4597900425418934246-n-461x1024.jpg)
До всіх прийшла весна у зимові дні?
Наразі багато господинь на Рахівщині скуповують плівку для парника й активно почали сіяти редис, цибулю кріп і т. д.
Пані Олеся каже: “А чого чекати, як так буде тепло і далі, то робимо невеличкі парники й сіємо. Навіть якщо вдарять невеликі морози, під плівкою насіння захищене”.
Олена БОДНАР
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися