141642
14:45 14.012023

У Будапешті з’явилася ще одна мініскульптура закарпатця Михайла Колодка

Життя 2839

Закарпатський скульптор, які останні роки мешкає в Угорщині, Михайло Колодко створив чергову мініскульптуру, яка розташована в Будапешті. Цього разу це зображення героя угорського мультфільму «Вук», котрий чіпляється за задню частину гранати. Скульптура розміщена біля підніжжя гори поблизу дороги, що веде в напрямку готелю «Ґеллерт».

Михайло Колодко найбільш відомий як автор публічних мініскульптур в Ужгороді, Будапешті та інших містах. Перша мініскульптурка була створена ним у 2010 році й за кілька років – ще кілька десятків бронзових творінь, з якими тепер асоціюється насамперед Ужгород, як у його мешканців, так і в туристів.

Нагадаємо, нещодавно в Ужгороді встановили мініскульптуру на честь «професора з окопу» Федора Шандора, котрий нині захищає батьківщину у складі 101-ї Закарпатської бригади тероборони. Федір Шандор – професор Ужгородського національного університету та доктор філософських наук, котрий, перебуваючи на передовій, проводить пари безпосередньо з окопу, ці події й відображає мініскульптура. Водночас на офіційних сторінках Колодка немає інформації про цю роботу, тож невідомо, чи вона належить саме йому.

 (hvg.hu)

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах