141564
18:32 12.012023

Закарпаття отримало теплообладнання для Пунктів Незламності від благодійників зі США

Життя 6521

Понад 300 теплових гармат для забезпечення швидкого обігріву в Пунктах Незламності привіз на Закарпаття Ерл Ірвінг Мак, американський бізнесмен та колишній Надзвичайний і Повноважний Посол США у Фінляндії.

Передача теплового обладнання відбулася біля будівлі Закарпатської ОВА, за участі очільника краю Віктора Микити. 

– Без перебільшення – це війна у біблійних розмірах. Мені вона нагадує притчу про Давида та Голіафа. Весь світ захоплюється Україною, адже вона протистоїть, як Давид великій силі та перемагає. Дозвольте мені завірити вас, що весь вільний демократичний світ вражений тим, як ви боретеся, – наголосив пан Ерл Ірвінг Мак. – Шість тижнів тому, ми привезли в Україну велику партію промислових генераторів, які могли загалом обігріти до 250-ти тисяч людей. Сьогодні ми привезли 380 теплодуйок, які можуть обігріти дуже великі приміщення. Таке теплове обладнання було закуплено на прохання Володимира Зеленського. 

У свою чергу Віктор Микита зауважив, що це дуже вагома допомога, але було би доцільніше закупити павербанки до 0, 5 кВт для газових котлів. Оскільки майже 27 тисяч домогосподарств області, де мешкають внутрішні переселенці, замерзають, коли немає світла.

– Я розумію, що 27 тисяч таких теплодуйок купити неможливо. А маленькі повербанки зробили би дуже велику справу, – зазначив Віктор Микита. – Наразі подароване нам теплообладнання буде розміщене в Пунктах Незламності. Зараз на території області діє 208 Пунктів Незламності. Тобто цього більше, ніж достатньо, аби забезпечити там обігрів. Варто також зазначити, що за нами закріплена Тягинська громада, що на Херсонщині, яка постійно під обстрілами. Тож не виключено, що якусь кількість теплодуйок ми передамо туди. Звісно із дозволу наших благодійників. Дякуємо за допомогу, адже для нас це важлива та своєчасна підтримка.

Христина БІКЛЯН,

Відео – Дмитро МИСЬ

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Карпатах – сніголавинна небезпека
14:26
Андрій Поляк щодо сайту, на якому будуть представлені регіональні програми підтримки ветеранів
14:00
Помер захисник із Берегівського району
13:47
У Берегові десятикласниця вкрала золото, бо «мала потребу в грошах»
12:51
В Ужгороді завтра попрощаються із військовим Олександром Шугаром
12:36
У Берегові судитимуть ексчиновника міськради, який незаконно «віддав» землі лісфонду під приватизацію
12:12
Незаконна приватизація землі в Ужгороді: поліція скерувала до суду справу щодо експосадовця департаменту міськради
11:48
Верховна Рада ухвалила закон «Про основні засади державної житлової політики»
11:37
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком
11:27
На Закарпатті чоловік організував нелегальний бізнес з переправляння чоловіків призовного віку
11:20
Всі новини