139311
12:30 23.112022

У Тур’є-Реметівській територіальній громаді відкрили першу поліцейську станцію

Життя 7733

У Тур’є-Реметівській територіальній громаді Закарпатської області відкрилася поліцейська станція. Завдяки цьому додатково буде забезпечено порядок та безпеку на території трьох населених пунктів – Порошково, Мокра та Маюрки.

Вчора, 22 листопада, на Ужгородщині в селі Порошково Тур’є-Реметівської територіальної громади розпочала роботу перша поліцейська станція, яка також обслуговуватиме сусідні села Мокра та Маюрки. Загалом поліцейський працюватиме задля спокою та безпеки майже шести тисяч громадян.

Посилення поліцейської присутності в цьому районі стало можливим завдяки співпраці поліції Закарпаття та керівництва місцевої територіальної громади. У відкритті взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник та голова Тур’є-Реметівської сільської громади Надія Девіцька.

Приміщення, в якому для громади нестиме службу поліцейський Олександр П’ятничук, облаштували в адмінбудівлі старостівського округу села за підтримки місцевої влади. Це перша поліцейська станція на території цієї громади.

Для того, щоб кожен куточок нашої області залишався безпечним, ми продовжуємо збільшувати присутність поліції та робимо все можливе, щоб всі місцеві та приїжджі люди почували себе захищеними.

Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах