139251
14:44 22.112022

В Ужгороді відбудеться сольний концерт Ауріки Ротару

Життя 52235

Аурiка Ротару, народна артистка України, відвідувала вже обласний центр Закарпаття, але лише як спеціальна гостя концертів своєї легендарної старшої сестри. Проте із сольним концертом співачка завітає до Ужгорода вперше.

У концертній програмі “Золотi хiти” звучатимуть улюбленi пiснi, якi вже стали народними, – “Якщо любиш – кохай”, “Меланколiє”, “Прiмэварэ”, “Непереможна Україна”, “Не люби” та iншi.

Варто зазначити, що з початком війни Ауріка Михайлівна провела низку благодійних заходів для допомоги Збройним силам України і неодноразово виступала на передовій. І цього разу також буде зібрана посильна допомога, що буде передана на потреби 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

У виступі також братиме участь балет “Аура” та спiвак, баянiст-вiртуоз Володимир Войцеховський з Одеси, який виконає запальнi мелодii золотого фонду української естради – ” Червону руту”, Я пiду в далекi гори”,” Край”. А також найпопулярнiшi хiти Одеси – ” Ах, Одеса”, “Мiшка”,” Лiмончики “та iншi.

Отже, середа, 23 листопада, 18:00, Закарпатський муздрамтеатр.

Квитки без жодної комісії можна придбати у касі драмтеатру, або онлайн за посиланням: https://concert.ua/uk/event/aurika-rotaru-uzhorod

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
adw
Головне