135474
12:14 5.092022

Чеські партнери подарували Обласному госпіталю автомобіль

Життя 4551

Давні партнери нашої області із Чеського краю Височина, що днями перебували на Закарпатті із робочим візитом, передали мікроавтобус для потреб Комунального некомерційного підприємства «Обласний госпіталь ветеранів війни» Закарпатської обласної ради. Передача aвтомобiля відбулася сьогодні, 5 вересня, на території шпиталю.

Виконувачка обов’язків директора «Обласного госпіталю ветеранів війни» Вікторія Фущич розповіла, що медзакладу вкрай потрібний такий транспортний засіб, адже перевозити гуманітарні вантажі чи медикаменти доводиться часто. Вона подякувала меценатам та голові облради Володимиру Чубірку за сприяння у цьому процесі та розповіла про своє бачення розвитку медичної установи з урахуванням вимог сьогодення.

Наразі вже виготовлено проєктно-кошторисну документацію на встановлення 30 кондиціонерів у палатах стаціонару, які нещодавно подарували меценати. Також планується добудувати ліфт коштами чеських партнерів для транспортування поранених бійців, що також дасть можливість законтрактуватися із НСЗУ на додатковий пакет медичних послуг – “реабілітацію”.

«Щиро дякую нашим чеським партнерам, які із початку вторгнення росії в Україну активно допомагають закарпатському краю долати труднощі, що виникають майже щодня. Край Височіна, який нам протягом багатьох років допомагає відгукнувся на наш запит, що нам для медичних закладів потрібні автомобілі. Зокрема для медичного закладу, у якому лікуються воїни, що воюють за нашу незалежність і свободу, боронять державу від окупантів. Також Пардубіцький край виділив із свого бюджету кошти на встановлення тут ліфту, щоб цей заклад модернізувався і щоб тут була змога надавати якісну медичну допомогу нашим воїнам. Наразі заплановано доправити сюди й санітарний автомобіль для перевозки воїнів на реабілітацію. То ж до кінця року у закладі буде ліфт, автомобілі та хороші пакети реабілітації», – зазначив голова обласної ради Володимир Чубірко.

Заодно відбулася робоча нарада із головою ЗОВА Віктором Микитою, де разом із проєктантом виробили алгоритм встановлення ліфта для шпиталю та можливість співфінансування цього проєкту. У ході розмови обговорили питання із харчування пацієнтів, додаткового фінансування госпіталю. Учасники зустрічі поспілкувалися із воїнами, вислухали потреби та перебіг лікування, пропозиції щодо подальшої їх службової діяльності, враховуючи стан здоров’я.

Про це інформує пресслужба Закарпатської облради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне