135412
12:39 3.092022

На Закарпатті налічується 7 неблагополучних пунктів по сказу тварин

Життя 3815

Районні лікарні ветеринарної медицини в Закарпатській області повністю забезпечені антирабічною вакциною.

В липні поточного року Закарпатська область отримала 101 тисячу доз антирабічної вакцини Рабістар.

Шляхом перерозподілу відбулась передача вакцини в районні лікарні ветеринарної медицини. На сьогоднішній день всі районні державні лікарні ветеринарної медицини в області забезпечені вакциною проти сказу в повному обсязі. Щеплення тварин проводяться в межах Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в Закарпатській області на 2022 рік, а в неблагополучних пунктах – відповідно до схеми вимушеної вакцинації тварин.

Від початку року, станом на 1 вересня 2022р. в області налічується 7 неблагополучних пунктів по сказу тварин, а саме:

  • сказ собаки Мукачівський район с. Ключарки
  • сказ собаки Мукачівський район (Свалявський), с. Плав’є
  • сказ лисиці Мукачівський район (Свалявський) с. Ганьковиця
  • сказ лисиці Мукачівський район (Свалявський) с. Стройне
  • сказ собаки Мукачівський район (Свалявський) с. Голубине
  • сказ лисиці Мукачівський район (Свалявський) м. Свалява
  • сказ лисиці Мукачівський район с. Вільховиця

В останньому випадку заходи з ліквідації та недопущенню поширення сказу тривають, проводиться вимушене профілактичне щеплення всіх сприйнятливих тварин на території села Вільховиця Мукачівського району. У всіх попередніх шести випадках сказу внаслідок проведеної роботи було знято карантинні обмеження, а неблагополучні пункти оздоровлені.

Станом на 1 вересня поточного року в області проведено щеплення 55296 голів собак та 20656 голів котів при плані собак 96800, котів 36800 голів.

Про це інформує Головне управління держпродспоживслужби у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Андрій Поляк щодо сайту, на якому будуть представлені регіональні програми підтримки ветеранів
14:00
Помер захисник із Берегівського району
13:47
У Берегові десятикласниця вкрала золото, бо «мала потребу в грошах»
12:51
В Ужгороді завтра попрощаються із військовим Олександром Шугаром
12:36
У Берегові судитимуть ексчиновника міськради, який незаконно «віддав» землі лісфонду під приватизацію
12:12
Незаконна приватизація землі в Ужгороді: поліція скерувала до суду справу щодо експосадовця департаменту міськради
11:48
Верховна Рада ухвалила закон «Про основні засади державної житлової політики»
11:37
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком
11:27
На Закарпатті чоловік організував нелегальний бізнес з переправляння чоловіків призовного віку
11:20
Хустські рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку
10:35
Всі новини