134424
10:20 16.082022

Через ремонтні роботи біля ТЦ «Токіо» в Ужгороді буде змінено рух автобусів

Життя 4085

У зв’язку із проведенням аварійно-відновлювальних робіт на водогоні біля перехрестя вулиць Тиводара Легоцького і Марії Заньковецької (поруч з ТЦ «Токіо») сьогодні, 16 серпня, із 10:00 год рух автобусів маршрутів №№ 8, 10, 14, 22, 24, 38 156 через зупинку «вул. Тиводара Легоцького» у напрямку вул. В’ячеслава Чорновола та УжНУ здійснюватися не буде, а шлях проходження пролягатиме через вул. Бориса Тлехаса або Федора Достоєвського. Про це інформує відділ транспорту Ужгородської міськради.

Прохання до пасажирів, які користуються зупинкою «вул. Тиводара Легоцького» у зазначеному напрямку, здійснювати посадку (висадку) на зупинках «Токіо» (вул. Марії Заньковецької) або «Епіцентр 1» (вул. Миколи Бобяка).

Про це повідомляє Ужгородська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне