![134102](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/08/gmw8vve7ferr8bvufcqo-th-lnd-xx-1024x573-1.jpg)
У Мукачеві збільшили денну норму харчування для дітей пільгових категорій – 50 гривень
У новому навчальному році вартість безоплатного харчування для школярів та вихованців ДНЗ, які входять до переліку пільгових категорій, становитиме 50 гривень.
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/08/gmw8vve7ferr8bvufcqo-th-lnd-xx-1024x573-1.jpg)
Зміни до Програми організації безоплатного гарячого харчування дітей пільгових категорій внесли сьогодні на засіданні виконавчого комітету. Відповідно, збільшили і обсяг фінансування програми, у 2022 році на харчування передбачили понад 12 мільйонів гривень.
Безкоштовне харчування отримують діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, учні з малозабезпечених сімей, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, діти учасників бойових дій, школярі з інвалідністю та діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, вихованці дитсадків із числа дітей учасників бойових дій та внутрішньо-переміщені діти та ті, які постраждали внаслідок воєнних дій.
Зазначимо, у новому навчальному році до закладів освіти громади зараховано 606 дітей, з числа внутрішньо-переміщених. Зокрема в дитсадки громади – 188 малюків, в школи – 418 учнів.
Про це інформує Мукачівська міська рада.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися