133914
08:30 4.082022

На Мукачівщині запрацювала ще одна поліцейська станція

Життя 3428

У селі Залужжя Мукачівського району Закарпатської області розпочала роботу поліцейська станція. Порядок та безпеку на території 9 населених пунктів додатково забезпечуватимуть двоє поліцейських офіцерів громади.

Із початком воєнних дій в Україні Закарпаття стало надійним тилом та прихистком для багатьох мешканців інших областей. Із зростанням кількості населення зросла і потреба посиленої роботи, яка спрямована на забезпечення захисту та безпеки всіх громадян. Одним із напрямків для реалізації такої роботи є відкриття нових поліцейських станцій.

3 серпня очільник поліції Закарпаття Ярослав Колесник відкрив ще одну – вже 14-ту в області – поліцейську станцію. Новий пункт безпеки запрацював у селі Залужжя, що на Мукачівщині. Це вже друга поліцейська станція на території цієї громади.

Двоє поліцейських офіцерів громади, які нестимуть там службу, обслуговуватимуть понад 10 тисяч населення. Окрім Залужжя, поліцейські стежитимуть за порядком у ще 8 сусідніх населених пунктах, що входять до старостинського округу.

На заході також були присутні Мукачівський міський голова Андрій Балога та голови трьох старостинських округів територіальної громади – Василь Плеша, Олег Паук та Михайло Газдик.

Поліцейським офіцерам громади побажали виправдати довіру та сподівання громадян і віддану служити народові України!

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах