133245
14:42 21.072022

Закарпатська школа візьме участь у проєкті «Інформатика NewG»

Життя 2588

Ужгородська школа №3 долучиться до пілотного проєкту «Інформатика NewG».

«Ініціатива спрямована на вдосконалення уроків інформатики в освітніх осередках. Школярі здобуватимуть актуальні знання за новою програмою та зможуть ще краще розкрити свій потенціал у галузі IT-технологій. Відповідні навчання для підвищення кваліфікації проходитимуть і педагоги», – наголосив заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан.

Проєкт «Інформатика NewG» масштабують і на інші заклади освіти області, адже в сучасних умовах цифрова грамотність населення – це одна зі складових безпеки держави.

Про це інформує пресцентр Закарпатської ОВА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Тячівської міської ради восьмого скликання
16:28
У територіальному управлінні Служби судової охорони у Закарпатській області відбулося навчальне заняття з безпеки дорожнього руху
16:07
Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
15:53
В УжНУ шукали кращі форми та практики транскордонного співробітництва в країнах Вишеградської четвірки
15:35
На Закарпатті провели перші змагання зі спортивного більярду
15:10
Фіктивний туберкульоз задля отримання інвалідності: на Закарпатті викрито масштабну корупційну схему у медичній галузі
14:37
У Карпатах – сніголавинна небезпека
14:26
Андрій Поляк щодо сайту, на якому будуть представлені регіональні програми підтримки ветеранів
14:00
Помер захисник із Берегівського району
13:47
У Берегові десятикласниця вкрала золото, бо «мала потребу в грошах»
12:51
Всі новини