132902
10:17 13.072022

На Закарпатті з’явилася третя патронатна сім’я

Життя 1453

Вчора в Мукачівському районі створили нову патронатну родину. Вже третя сім’я в області вирішила надати тимчасовий догляд дітям, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.

У родину з смт Воловець влаштували трьох вихованців обласного притулку для дітей. Щоб навчання було якісним, а дозвілля цікавим, школярі віком 11, 14 та 15 років отримали у подарунок велосипед і планшети.

«Приємно, що краяни долучаються до такої ініціативи, готові давати свою турботу й увагу. Усі кандидати напередодні проходять відповідне навчання, створюють зручне й безпечне середовище для перебування дітей.

Менш ніж місяць тому патронатну родину створили у Свалявській тергромаді. Саме така форма влаштування є хорошою альтернативою як інтернатним закладам, так і закладам з тимчасового влаштування», – зауважила начальниця Служби у справах дітей ОВА Світлана Якімеліна.

За її словами, зараз ще одна закарпатська сім’я готується прийняти дітей, а відповідними навчаннями цікавляться не лише місцеві мешканці, а й вимушені переселенці.

Про це інформує Закарпатська ОВА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах