132151
16:38 29.062022

У Мукачеві відкрили безкоштовний денний табір для дітей

Життя 9440

Літній табір для мукачівців та дітей-переселенців запрацював цими днями у Мукачеві. За ініціативи церкви Відкуплення та фінансової підтримки благодійників, у мікрорайоні Росвигово, навпроти педагогічного факультету МДУ, по вулиці Яна Амоса Коменського, з’явилося ціле наметове містечко.

“Ми давно вже хотіли відкрити такого типу табір для дітей. Зараз отримали фінансову підтримку і от працюємо вже другий день. Тут у нас встановлені намети, тобто таке собі зонування за інтересами. Маємо інтерактивну локацію, де дітки можуть вивчати англійську мову, намет для різного роду творчості, зона для занять спортом та намет-харчоблок”,- розповідає співорганізатор християнського табору Степан.

Відвідувати табір можуть діти з Мукачева та вимушені переселенці, віком від 9 до 15 років. Перебування в денному таборі безкоштовне. Окрім розваг та різних занять на дітей чекає ще й сніданок з обідом.

“На сніданок ми беремо булочки, відразу закуповуємо багато, щоб на всіх вистачило. А от обід нам готують в одному з ресторанів міста. Дивимося скільки дітей прийшло і робимо замовлення. От до прикладу, на другий день табору в нас було вже близько 100 дітей. Усіх годуємо. А вечеряють вони вже вдома”, – додає Степан.

Самі діти від ідеї у захваті. Адже чимало з них не мають можливості цього літа відпочивати в інших таборах. Серед них і Софія, яка приїхала на Закарпаття з Бахмутського району Донецької області.

“Місяць тому приїхали. Коли ми виїжджали, то в нас було ще відносно спокійно, зараз кажуть артобстріли почастішали. Ми з мамою приїхали, бо хотіли змінити обстановку на літо. Маємо тут знайомих. Саме через них дізналися про цей християнський табір. Я якраз дуже хотіла до табору, тому вирішила, що буду його відвідувати. В свою чергу вже встигла познайомитись з чудовими людьми і дуже задоволена. Мені тут подобається!”,- каже Софія.

Нагляд за дітьми проводять близько 30 дорослих.

Ірина ГРАБКО

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах