131835
10:22 23.062022

В Ужгороді відкрили виставку художніх робіт «Це моя земля, це моя країна – Україна!»

Життя 3111

Всеукраїнську виставку художніх робіт «Це моя земля, це моя країна – Україна!» відкрили вчора в Ужгороді в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту. Мистецький захід приурочили до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

На виставці представили 35 робіт 21 митця з різних областей України. Зокрема, це – Гейза Дьорке та Віра Грабар (Ужгород), Атілла Коприва (Мукачево), Олександр Шандор (Виноградів), Василь Дуб (Кострино); Віктор Стогнут та Андрій Шумський (Львів); Володимир Сандюк та Василь Красьоха (Івано-Франківськ); Микола Качур (Яремче); Єгор Дулін, Аліса Оніпченко, Микола Дьомін, Тетяна Очередько (Київ); Валерій Шматько та Костянтин Сугай (Харків); Ігор Василевський (Суми); Олександр Криушин (Полтава); Максим Кісільов (Олександрія); Олена Щукіна (Дніпро); Євген Черняковський (Одеса).

Згадували у цей день і захисників, які віддали своє життя за Україну, зокрема ужгородця Віталія Постолакі – на виставку завітала його донька Дарина. Згадав свого друга і голова товариства «Просвіта» Павло Федака.

Переглянути виставку можна до 10 липня.

Про це інформує Ужгородська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах