131293
08:52 13.062022

Чи підуть учні до школи з 1 вересня

Життя 6463

Навчання в школах з 1 вересня можуть розпочати і в очному режимі. Але йдеться лише про ті регіони, де цьому дозволятиме безпекова ситуація.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заступника міністра освіти та науки України Андрія Вітренка в ефірі телемарафону.

“Ми маємо стриманий оптимізм і хочемо, щоб з 1-го вересня діти пішли офлайн до школи. Але, я наголошую, лише там, де дозволяє безпекова ситуація. Тобто там, де розриваються бомби, звичайно, навчання не буде”, – пояснив Вітренко.

Він також розповів, що представниками уряду вже була проведена нарада щодо організації початку нового навчального року.

“Що стосується 1 вересня, то була проведена нарада за участю прем’єр-міністра України, на якій були присутні глава МОН та представники ДСНС. Було розроблено план для реалізації того, щоб вже з 1 вересня діти пішли до школи, а студенти в університети”, – додав Вітренко.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Мукачеві пройшли змагання з шахів серед юнаків та дівчат
13:11
Студенти УжНУ відвідали Головне управління ДПС у Закарпатській області
12:33
Головний тренер ФК «Ужгород» Яромир Лобода: «Задоволений роботою гравців на зборах»
12:16
На Закарпатті заблокували канал збуту боєприпасів: підозрюваного у злочині затримано
11:57
Закарпатська митниця підбила підсумки експортно-імпортних операцій за І квартал 2025 року
11:29
Форвард «Минаю» увійшов до збірної тижня ІІ етапу Першої ліги України 
11:06
У чемпіонаті Закарпаття з баскетболу серед чоловіків зіграно матчі 8 туру
10:41
Закарпатська ОВА оголосила конкурс у галузі літератури й мистецтва
10:21
В Ужгороді відновили Всеукраїнський дитячий турнір із плавання пам’яті Олександра Сидоренка
10:02
У першому кварталі 2025 року до місцевих бюджетів Закарпаття перераховано понад 2 млрд 368 млн гривень податків
09:44
Всі новини
Головне