131285
17:05 12.062022

Доцент УжНУ отримала Премію «Хороша людина»

Життя 4166

Премію «Хороша людина» Культурного фонду пам’яті Ласло Каплара цього року отримала доцент кафедри філології Українсько-угорського навчально-наукового інституту УжНУ Наталія Надь «за роботу на користь закарпатської угорської громади та суспільну діяльність».

У зв’язку з воєнною ситуацією в Україні лауреатка та особа, яка її висунула, не змогли поїхати до області Бараня, тож цього року вручення Премії, як виняток, відбулося у прикордонному місті Вашарошнамень, інформує опікунська рада фонду, яка приймає рішення про нагороду.

Як повідомляється, загалом на Премію висунули 18 осіб із різних частин Угорщини, а також із Трансільванії та Закарпаття.

Фонд імені Ласло Каплара, заснований інформагентством MTI на пам’ять про головного редактора баранинської редакції, який помер у 2003 році після тривалої тяжкої хвороби, цього року вручив премію вже всімнадцяте. Символом нагороди є статуетка – робота Юдіт Гаґнер, скульпторки угорського походження, що проживає в Німеччині. Щороку премія вручається людині, яка виконує свою роботу з честю, гідністю, людяністю, смиренням, допомагає ближнім та надихає їх.

MTI

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах