130934
17:37 5.062022

У Закарпатті відкрито літній простір для дітей та молоді

Життя 4128

5 червня у Закарпатті відкрився перший літній простір для дітей та молоді 7-17 років. В його рамках учасники знаходять нових друзів, вчаться, грають і проводять час із користю. В червні Спільно Кемп працюватиме у Сваляві, в липні — в Хусті, а серпні — в Берегові. У кожному з міст Кемп проведе 3 тижні з основною та відкритою програмою. Спільно Кемп організований ГО “Культурна платформа Закарпаття” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у співпраці з Закарпатською обласною військовою адміністрацією та місцевими органами влади.  

Спільно Кемп об’єднує місцевих і внутрішньо переміщених дітей та молодь у відкритому та інклюзивному просторі. Для цього організовано дві програми: основна для учасників від 7 до 17 років та відкрита для всіх дітей, молоді та батьків.

Щоденна відкрита програма з 5 червня містить лекції, воркшопи, кіноперегляди, ігри щодо демократії, урбанізму, інклюзивності, науки, культури, мінної безпеки, медіаграмотності тощо. Крім того, учасники Спільно Кемпу на практиці долучаться до життя громади та волонтерської діяльності. 

Основна програма стартує 11 червня. Вона розрахована на три вікові групи: 7-10 років, 11-14 років, 15-17 років. Протягом трьох тижнів учасники дізнаються про соціальні та життєво важливі теми: піклування про себе, здорові звички, екологічні проблеми, вирішувані тут і зараз, свідоме споживання тощо. Опанувавши кожну з тем, учасники створять про неї графічний, відео- та фотоконтент. Зареєструватись на основну програму можна за посиланням до 20:00, 8 червня 2022 р.

В липні Спільно Кемп працюватиме в Хусті, а в серпні — в Берегові. У кожному з міст Кемп триватиме три тижні.

Пильнуйте події та заходи Спільно Кемпу на сторінках ЮНІСЕФ у Instagram, TikTok та Facebook та у Telegram-групі Спільно Кемпу t.me/spilnocamp.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах