130699
13:49 2.062022

До уваги пасажирів, які наразі прямують або вже прибули до Закарпаття із затримками та зміненими маршрутами

Життя 4365

Через ракетні обстріли інфраструктури у Стрийському районі Львівської області, Укрзалізниця повідомляє пасажирам, які наразі прямують або вже прибули до Закарпаття із затримками та зміненими маршрутами.

1. Курсують безкоштовні автобуси між вокзалами Ужгорода та Мукачева. Рейсові автобуси з автостанції Мукачево тепер проходять через залізничний вокзал.

2. Організовано пересадку на регіональну електричку Ужгород — Батьово — Мукачево — Свалява — Воловець — Лавочне, час відправлення 14:30 і 17:30 з вокзалу Ужгорода.

3. Для доставки пасажирів поїзда №45/46 Ужгород — Харків, які не змогли здійснити посадку на свій поїзд, приміський електропоїзд Лавочне — Мукачево буде продовжений до станції Ужгород. Таким чином, пасажири зможуть сісти за своїми квитками зі станцій Свалява — Воловець — Лавочне. Орієнтовний час прибуття до Ужгорода 16:30. Буде організована пересадка на поїзди київського напрямку.

Укрзалізниця гарантовано довезе всіх пасажирів до пунктів призначення, у тому числі мультимодальними пересадками, на автобуси та електрички з Ужгорода до міст і селищ, рух через які було тимчасово закрито.

Про це інформує пресслужба Укрзалізниці.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах