130577
12:28 1.062022

В Ужгородському Скансені для дітей-сиріт провели майстер-класи

Життя 4357

До Міжнародного дня захисту дітей в Ужгородський Скансен провели майстер-класи для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів/піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, у тому числі з внутрішньо-переміщених сімей.

У заході взяли участь понад 40 діток дитячих будинків сімейного типу Ужгорода, Іршави, Сваляви, Великоберезнянського, Ужгородського, Мукачівсткого та Рахівського районів.

Під час урочистого відкриття оголосили переможців фотоконкурсу «Моя сім‘я – мій оберіг», який організувала служба у справах дітей Закарпатської ОВА для дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей області.

Уся програма заходів в Ужгородському скансені тут.

Про це повідомляє Департамент культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне