![129264](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/05/279684580-324509529790198-3425175015777738156-n.jpg)
На Рахівщині діти отримали планшети для навчання
На Рахівщині в Ясінянській громаді діти отримали планшети для навчання.
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/05/279684580-324509529790198-3425175015777738156-n-1024x767.jpg)
Ще, 29 квітня 2022 року в рамках проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України – фаза ІІ», що реалізовується Закарпатською обласною військовою адміністрацією у співпраці з ПРООН в Україні та урядом Великої Британії, керівником Програми ПРООН в Україні Мустафою Саіт-Аметов вручено голові Ясінянської територіальної громади Андрію Делятинчуку 9 сучасних планшетів.
4 травня 2022 року в залі засідань Ясінянської селищної ради голова громади Андрій Делятинчук вручив планшети дітям соціально-незахищених категорій дітей, зокрема, дітям напівсиротам, багатодітним, малозабезпеченим та дітям-відмінникам, які досягли високий рівень знань у навчанні.
Отримані планшети діти зможуть використовувати з метою покращення освітнього рівня знань, – повідомив голова громади Андрій Делятинчук.
Також, Ясінянська територіальна громада щиро вдячна за надану допомогу!
Олена БОДНАР
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися