![129228](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/05/090520221652089839-1536x1024.jpeg)
У Берегові для членів Спілки закарпатських угорських багатодітних сімей організували спартакіаду
Громадська організація «Спілка закарпатських угорських багатодітних сімей» на стадіоні «Дружба» у Берегові провела для своїх членів традиційне спортивне свято.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/05/dsc-9892-4k-1024x683.jpg)
Голова спілки Йосип Торпоі під час відкриття заходу нагадав, що такі спартакіади організація проводить із часу свого заснування, тобто вже понад 10 років. Спершу захід проводили щорічно, згодом – двічі на рік. У наші дні, з огляду на поточну ситуацію, коли навчання в школах триває дистанційно, заняття з фізкультури з дітьми проводяться щотижня, оскільки фізичні вправи надзвичайно важливі та необхідні в дитячому та підлітковому віці.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/05/dsc-9900-4k-1024x683.jpg)
Участь у спартакіаді, яка відбулася 7 травня, взяли близько 20 сімей, а це – близько 70 осіб, які прибули з різних населених пунктів Берегівщини.
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/05/090520221652089839.jpeg)
Вони створили шість команд, до яких увійшли як дорослі, так і діти. Відтак перейшли до естафет із десяти номерів під супроводом вчителя фізкультури Оксани Шпеник.
![](https://life.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/05/dsc-9908-4k-1024x683.jpg)
На завершення свята відбулося оголошення результатів, нагородження переможців та спільний обід учасників.
(CsA/Kárpátalja hetilap)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися