126973
15:13 2.042022

Закарпаття відправляє 1 300 підручників для українських дітей за кордоном

Життя 5780

1 300 підручників отримають українські діти за кордоном, які були змушені разом із матерями виїхати через бойові дії. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Український освітянський видавничий центр «ОРІОН» підготував книги за власні кошти. Така допомога сьогодні є особливо важливою.

Йдеться про підручники з усіх предметів для учнів 1-4 класів відповідно до програми НУШ та з кількох дисциплін для старших школярів.

За словами очільника краю, 650 примірників уже відправили в Угорщину, де у групах проводитимуть навчання для маленьких українців. Таку ж кількість книг днями надішлють у Словаччину.

«Завдяки цим книгам якісна освіта буде доступною і в тих країнах, котрі прийняли наших переселенців. Діти – наше майбутнє. Ми повинні дбати про них, де б вони не були і у яких би важких умовах ми не перебували», — наголосив Віктор Микита.

Знаково, що передали частину підручників саме до Міжнародного дня дитячої книги, інформує Закарпатська ОВА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
З початку 2026 року місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 4 млрд грн податків
20:25
Міжнародний день музеїв в ужгородському скансені
20:15
Досвід, що працює: близько 400 закарпатців у віці 60+ знайшли роботу цьогоріч
18:59
В Ужгороді податківці нагадують про сплату майнових податків та актуалізацію особистих даних
18:11
На Закарпатті податкова служба посилює контроль за обігом пального: за результатами перевірок застосовано 4 млн грн штрафних санкцій
17:50
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Військова служба і навчання: умови надання відпустки у зв’язку з навчанням
17:05
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Всі новини