123826
16:37 2.022022

«Закарпатгаз»: майже 200 тисяч клієнтів компанії користуються онлайн-сервісами

Життя 3051

У 2021 році електронними сервісами для передачі показань газового лічильника скористалися майже 200 тисяч клієнтів. Онлайн-сервіси дозволяють зменшити соціальні контакти в умовах карантинних обмежень при оплаті комунальних послуг, контролювати стан рахунків та точність даних за спожитий газ.

У листопаді 2021 року єдиний сервіс для споживачів природного газу 104.ua оновив мобільний додаток: тепер користувачі мають змогу передавати показання, просто сфотографувавши лічильник газу.

«Ми приймаємо показання лічильників з 1 по 5 число щомісяця й постійно наголошуємо, що вносити інформацію слід вчасно та коректно. Дуже зручним є оновлений мобільний застосунок від 104.ua. У ного інтегровано штучний інтелект і можна передати показання, просто сфотографувавши лічильник», — зазначає комерційна директорка АТ «Закарпатгаз» Юлія Соколова.

У оновленому додатку можна також дізнатися поточний баланс розрахунків за газ та послугу з розподілу, оплатити та переглянути історію платежів, відстежувати дані щомісячного споживання газу, переглянути базову інформацію особового рахунку та замовити дзвінок для консультації з Оператором ГРМ або постачальником.

Щомісячна передача даних за спожитий газ — відповідальність та обов’язок кожного споживача, — роз’яснює Юлія Соколова. Відповіді на усі питання можна знайти у Кодексі газорозподільних систем, який затверджено Постановою НКРЕКП №2494 від 30.09.2015 року.

Про це повідомляє пресслужба АТ «Закарпатгаз».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Ужгородщині п'яний керманич вчинив ДТП
17:48
У мережі виявили відео бійки підлітків: поліція Виноградова відкрила кримінальне провадження
17:14
На Закарпатті будівельний кооператив відшкодував до бюджету 13 млн грн несплачених податків
16:46
У Виноградові завтра прощатимуться із загиблим воїном Володимиром Мошкола
16:27
В Ужгороді прощалися із загиблим на війні молодшим сержантом Мирославом Лукачем
16:01
Закарпатські аудитори виявили порушення на 47,4 млн грн
15:56
На Закарпатті завершили розслідування щодо керівника ДСНС, який працевлаштував на роботу за хабар
15:09
У неділю стартує Кубок Закарпаття з футболу
14:58
На Закарпатті затримали ще одного учасника схеми втечі ухилянтів, організованої залізничниками
14:34
Неправильна експлуатація пічного опалення спричинила пожежу в будинку на Берегівщині
14:17
Всі новини
Головне