119462
12:16 4.102021

Закарпатців запрошують на музичний вечір «Ференц Ліст 210»

Життя 22969

Цього року весь музичний світ відзначає 210 річницю з дня народження Ференца Ліста – угорського композитора, піаніста, педагога, диригента, публіциста, представника музичного романтизму, засновника угорської композиторської школи, одного з найвидатніших та найвпливовіших піаністів свого часу. Композитор мав вплив і на наше музичне середовище, він грав у багатьох українських містах. Вся музична спільнота того часу була на цих концертах.

Тож 7 жовтня о 18:30 шанувальники фортепіанної музики мають чудову нагоду почути композиції маестро, які ще ніколи не звучали на Закарпатті.

Учасники вечора камерно-інструментальний ансамбль «Угорські мелодії» та солісти Катерина ГАЖО (орган), Євген ЦАНЬКО (акордеон), Оніко БЕРЛАНЮК (вокал) та Агнеса БАЧИНСЬКА (флейта) зачарують слухачів власним виконанням та подарують неймовірні емоції.

Участь в концерті братимуть і майстрині фортепіанної музики, викладачі Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д. Є. Задора Наталія САВЧЕНКО й Марина ТОМАШ та обдаровані студенти закладу Крістіна ПРИГРОДСЬКА (клас старшого викладача Олени ТУРЯНИЦІ) і Софія КАНЧІЙ (клас заслуженого працівника культури України Наталія ШУТКО).

Ліст вважав, що концерти класичної музики виховують прекрасне в людині і присвятив цьому все своє життя.

Не пропустіть нагоди наповнити свій вечір незабутніми враженнями!

Захід проводиться з дотриманням карантинних вимог.

Кількість місць обмежена.

Квитки продаються в касі філармонії та на CONCERT.UA

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах