96836
17:01 16.062021

Понад 1700 дітей вже зарахували до перших класів закладів освіти Ужгорода

Життя 2997

Як інформує управління освіти Ужгородської міськради, вчора, 15 червня, офіційно завершилося зарахування – нині сформовано 57 перших класів, орієнтовно по 30 учнів у кожному.

Прийом заяв на зарахування першачків до шкіл міста, відповідно до територіального поділу – за місцем проживання, тривав із 1 березня до 31 травня.

Вільні місця на зарахування дітей до 1 класу ще є в УСЗОШ № 2, УЗОШ № 7, УЗОШ № 12, Ужгородській гімназії № 16, НВК «Гармонія», УПШ «Ялинка», УПШ «Пролісок», УЗОШ № 10 ім. Дойко Габора та НВК «ЗОШ І ст. з угорською мовою навчання – угорськомовна гімназія».

Документи для зарахування до 1 класу на вільні місця можна подавати до 31 серпня.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне