105538
16:10 5.092020

На відрізку дороги Н-13 Ужгород-Самбір-Львів проводять ремонтні роботи

Життя 14287

Станом на 4 вересня на Великоберезнянщині тривають роботи на дорозі Н-13 Ужгород-Самбір-Львів, що за часів Незалежності ще ні разу не підлягала реконструкції чи капітальному ремонту.

Працівники заливають бетонну основу за допомогою сучасної техніки і вже дійшли до с. Ужок. Фото з нічної зміни працівників компанії ONUR, яка виконує роботи по будівництву автошляху, опублікував на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Ленько зі словами “Прощавай, яма”.

Йдеться про роботи на ділянці дороги від Ужоцького перевалу до села Ужок (м 146+204 — км 152+518).

Станом на 1 вересня було відфрезовано усе покриття та на п’яти кілометрах влаштовано шар ЩПС укріпленого цементом. Йде підготовка для влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону, а також тривають роботи з ремонту штучних споруд, повідомило Державне агентство автомобільних доріг України. Підрядною організацією виступає ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ».

Від Волосянки до Жорнави

Крім цього, з початку вересня розпочали ремонт ще однієї ділянки автошляху протяжністю 17 км від села Волосянка до Жорнавського перевалу (км 152+518 — км 169+500).

На цій ділянці вже відфрезовано 5 км покриття та йде підготовка для влаштування ЩПС укріпленого цементом. Також найближчим часом розпочнуться роботи з ремонту штучних споруд.

Загалом, розіграно тендери на всю протяжність дороги Н-13 у межах Закарпаття — це 87 км (км 146+204 — 233+197).

Оксана ЧОПАК, karpat.in.ua

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Берегівська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
16:01
339 учасників бойових дій отримали послуги Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року
15:44
Всі новини
Головне