104511
08:47 31.082020

Степанов назвав умову для переходу шкіл на повне дистанційне навчання

Життя 4256

Школи будуть переходити виключно на дистанційне навчання в разі перебування в «червоній зоні» карантину. Про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Якщо школа з точки зору освітнього процесу вважає, що можна, не перебуваючи на „червоному“ рівні, наприклад, на „помаранчевому“ рівні зробити такий процес навчання змішаної форми — і дистанційне, і безпосередньо стаціонарне в школі — це вже питання, яке вирішується на рівні школи», — повідомив Степанов.

https://www.youtube.com/watch?v=jYVsY6kOufY&feature=emb_logo

Він додав, що перехід на повністю дистанційне навчання можливе тільки в разі перебування району або міста в «червоній зоні».

Джерело

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини