102365
17:16 16.052020

У Солотвинській ЗОШ №3 ім. Яноша Бойоі триває реєстрація у перші класи. ВІДЕО

Життя 5624

У Солотвинській ЗОШ №3 імені Яноша Бойоі угрською мовою навчання триває реєстрація першокласників. Великою допомогою у цьому процесі є угорськомовний садочок ім Святої Анни, який є своєрідним підготовчим майданчиком.

В Україні з березня 2020-го року вступив у дію закон про повну загальну середню освіту, через який були змінені форми заяв реєстрації до перших класів. Зараз, якщо батьки бажають дати своїх дітей саме до класу з угорською мовою навчання, вони мають це вказати у рубриці під назвою «зауваження».

Директор закладу Емерих Бенедек наголосив, що з року в рік все більше батьків обирає саме їхній заклад, адже поряд з високим рівнем освіти велику уваги приділяють ще і формуванню командного духу.

https://www.youtube.com/watch?v=annB5oRZ22Q&feature=emb_logo
telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
З початку 2026 року місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 4 млрд грн податків
20:25
Міжнародний день музеїв в ужгородському скансені
20:15
Досвід, що працює: близько 400 закарпатців у віці 60+ знайшли роботу цьогоріч
18:59
В Ужгороді податківці нагадують про сплату майнових податків та актуалізацію особистих даних
18:11
На Закарпатті податкова служба посилює контроль за обігом пального: за результатами перевірок застосовано 4 млн грн штрафних санкцій
17:50
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Військова служба і навчання: умови надання відпустки у зв’язку з навчанням
17:05
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Всі новини