81589
09:03 6.052019

У Перечині відбувся концерт Віктора Павліка

Життя 5371

У неділю, 5 травня, у Перечині відбувся концерт народного артиста України Віктора Павліка. Для райцентру з населенням 7200 чоловік – це подія. Бо ж артисти зазвичай оминають такі маленькі містечка. Як не прикро констатувати, але перечинці проігнорували цей мистецький захід. З 450 місць глядацької зали Районного будинку культури було занято менше половини. Хоча ціни на квитки були невисокі – від 120 до 180 грн.

Незважаючи на те, що о 18.40 організатори сказали: артист ще у дорозі – їде з Трускавця, концерт розпочався вчасно. О 19.03 Віктор з’явився на сцені в білій вишиванці та чорних штанах і, граючи на гітарі, заспівав «Ти подобаєшся мені». Потім привітався із глядачами і подякував Богу за те, що сьогодні може виступати на сцені і радувати співом шанувальників своєї творчості. Протягом півтори години Павлік виконав наживо 18 пісень (прозвучали і відомі хіти, і впізнавані музичні композиції), одночасно граючи на гітарі. Зіграв на шістьох музичних інструментах, періодично змінюючи їх. Як відомо, В.Павлік – ще і класний гітарист, вперше взяв до рук гітару в чотирирічному віці.

«Два кольори», «Шикидим», «Чорнобривці», «Зорепад» з артистом співали і глядачі. Це було щось неймовірне і таке рідне, миле серцю! У залі панувала творча і душевна атмосфера. Присутні отримали позитивні емоції та незабутні враження. На знак вдячності гаряче аплодували і подарували букети червоних троянд. Вечір української пісні і хорошої музики вдався на славу!

У холі РБК можна було купити диски із піснями Павліка, отримати автограф та сфотографуватися на добру згадку.

Тетяна Грицищук, фото автора

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах