76164
18:52 25.022019

У столиці Угорщини провели Дні української культури

Життя 3227

Гала-концерт українських музикантів з нагоди завершення Днів української культури в Угорщині, що тривали три дні, пройшов 23 лютого у Будапешті.

Заходи були організовані Державним самоврядуванням українців Угорщини спільно з Посольством України в Угорщині.

Співробітники дипломатичного представництва спільно з українською громадою поклали вінки до пам’ятника Т. Шевченка. Розпочався захід зі звуків бандури, композицію на якій виконала народна артистка України Світлана Мирвода.

У Центрі української культури та документації пройшов гала-концерт українських музикантів та виставка творів українських художників Угорщини, а також майстер-класи з гри на бандурі, гончарства, народної вишивки, презентація дитячих книжок тощо.

До учасників та гостей з вітальним словом звернулася Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп. Привітав присутніх також Академік-секретар Відділення літератури, мови та мистецтвознавства НАН України, член Президії НАН України Микола Жулинський. Участь у концерті взяли вихованці української недільної школи, українські музиканти Угорщини, а також гості з України – народна артистка України Світлана Мирвода та заслужений діяч мистецтв Володимир Гонський.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне