76160
17:47 25.022019

Ужгород відвідали спостерігачі ENEMO

Життя 4924

Сьогодні міський голова Ужгорода зустрівся з Полом Еріком Лорітсеном із Данії та Майєю Влаіч Суліч із Боснії – довгостроковими спостерігачами Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами ENEMO Місії спостереження за виборами в Україні-2019.

Гості розповіли, що до ENEMO входять представники 16 кран. Безпосередньо пан Лорітсен та пані Суліч моніторять по всій Закарпатській області підготовку до виборів на посаду Президента і дотримання законності та принципів демократії у день голосування.

Спостерігачі відзначили, що їм дуже подобається Ужгород і вони вже переконалися, що люди тут дуже привітні, доброзичливі, а організаційна підготовка проведення виборів і забезпечення дільниць – на дуже високому рівні.

Міський голова Богдан Андріїв розповів, що наразі в Ужгороді не було ніяких ексцесів, зустрічі з кандидатами проходять спокійно, міськрада надає все необхідне організаційне, матеріально-технічне забезпечення для виборчого процесу, роботи дільниць, тісно співпрацює з правоохоронцями, щоб вибори в обласному центрі Закарпаття пройшли без порушень, повідомила «Карпатському об’єктиву» прес-служба мерії.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Як гарантовано потрапити на службу до обраної військової частини
18:34
До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло майже 6 млн грн туристичного збору за 2 місяці 2026 року
18:13
Кілометри заради фронту: Ужгород готується до напівмарафону
17:13
Закарпатці орють і сіють: скільки коштує весняний старт у полях
16:28
Рей Браун-молодший: від Елли Фіцджеральд до Ужгорода – історія, яка триває
16:23
СБУ затримала ще одного агента рф, який намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для рашистів
15:46
Закарпатські баскетболісти посіли сьоме місце у Центральноєвропейській юнацькій баскетбольній лізі
15:46
Стало відомо про загибель Героя із села Богдан на Рахівщині Павлючка Миколи
15:37
Закарпатська реформатська церква провела загальні збори з висвяченням священнослужителя
14:50
Новачок ФК «Ужгород» потрапив до збірної 22-го туру Другої ліги України
14:28
Всі новини