7549
13:41 3.062016

Одна ужгородська вулиця з новим покриттям. ФОТО

Життя 4568

Вулиця 8 Березня в Ужгороді (від Минайської до Грушевського) – із новим покриттям. Масштабні роботи, розпочаті восени минулого року, завершили напередодні.

4-539x420

На цій вулиці здійснили капітальний ремонт покриття, виклали бруківкою тротуари, перед цим повністю замінили інженерні мережі – водопровідну, загальносплавну та зливову каналізацію, підняли рівень люків. Привели до ладу зелені зони, де висадили дерева та посіяли газонну траву. Загальна кошторисна вартість ремонту вулиці – 3 млн. 461 тис. грн., цього року профінансовано робіт на 1 млн. 15 тис. грн.

Крім вулиці 8 Березня, уже завершено роботи на Нахімова та Можайського, розпочато відновлення дорожнього покриття по вулиці Садовій, найближчим часом роботи розпочнуться на вулицях Глінки, Сидоряка, Болотинській та Радіщева. З наступного тижня ремонтуватимуть тротуари на вулиці Другетів та викладатимуть їх бруківкою.

Також відновлено покриття на внутріквартальній території по вулиці Панькевича, 79-81 та відремонтовано міжквартальні проїзди на Декабристів, 41-43 і Можайського, 5-7. Почалися і роботи вздовж зелених зон (знімання шару ґрунту на прибордюрній лінії) по вулиці Грушевського.

Із наступного тижня візьмуться за внутріквартальні території по вулиці 8 Березня, 3,5,7 і Канальній, 27. Заплановано також ремонт внутрікварталки по Грушевського, 31-37, інформує Ужгородська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини