73412
10:10 16.012019

Ужгородців і гостей міста просять не залишати свої авто на узбіччях

Життя 1990

Через погіршення погодних умов на вулицях Ужгорода працює спецтехніка, прохання до водіїв не залишати машини на узбіччях.

На вулицях Ужгорода продовжує працювати техніка – у зв’язку із значним погіршенням погодних умов сьогодні із 18 години дороги посипають протиожеледною сумішшю.

Після опівночі на вулиці виїдуть спецмашини, які розчищатимуть дороги від снігу, тому прохання до водіїв прибирати автомобілі з узбіч та не залишати їх на магістральних дорогах, на підйомах, оскільки вони заважатимуть роботі техніки.

Також міська влада нагадує про необхідність дотримання ужгородцями правил благоустрою, а саме – прибирання від снігу і льоду території, прилеглої до власних будинків, підприємств, організацій, установ та об’єктів торгівлі території (насамперед тротуари).

За невиконання правил благоустрою передбачена адмінвідповідальність для посадових осіб підприємств, організацій, суб’єктів господарювання та власників будинків, повідомила «Карпатському об’єктиву» прес-служба Ужгородської міської ради.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне