65666
21:25 9.102018

В Ужгороді проводитимуть дератизацію

Життя 3991

Із 10 по 12 жовтня в Ужгороді проводитимуть дератизацію

Як повідомляє департамент міського господарства Ужгородської міської ради, завтра розпочнуть винищення гризунів на контейнерних сміттєвих майданчиках та схилах річки.

Нагадаємо, заходи з дератизації у місті проводять двічі на рік – весною та восени, це зменшує чисельність гризунів, що є носіями багатьох інфекційних захворювань, одним із найнебезпечніших серед яких є лептоспіроз.

У зв’язку з токсичними речовинами, які використовуються для дератизації, ужгородців просять не залишати без нагляду дітей, слідкувати за домашніми тваринами.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне