61454
12:14 15.082018

Замість очільниці Міносвіти Закарпаття відвідає її заступник

Життя 3297

У четвер, 16 серпня, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей відвідає з робочою поїздкою Закарпаття (міністр освіти і науки Лілія Гриневич не зможе відвідати Закарпаття через зміни в робочому графіку).

У рамках візиту урядовець візьме участь у розширеному засіданні колегії департаменту освіти і науки, огляне виставку в атріумі Закарпатської ОДА «Наш талант і творчість тобі, Україно!», присвячену 100-річчю позашкільного руху, зустрінеться з освітянами Берегівського району, відвідає заклади освіти з мовами навчання національних меншин та поспілкується із учасниками літніх мовних таборів міжнародного проекту GoCamp.

О 12:00 у прес-центрі Закарпатської ОДА відбудеться прес-конференція заступника міністра освіти і науки України Павла Хобзея.

Також о 12:00 у сесійній залі в рамках розширеного засідання колегії департаменту освіти і науки перші особи краю нагородять учнів-переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і Малої академії наук України та їхніх вчителів.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
161 особа з інвалідністю скористалася послугами Закарпатської обласної служби зайнятості у січні 2026 року
17:06
Понад 8 тисяч адміністративних послуг надано платникам податків Закарпаття у січні
17:00
Як зареєструватись в Е-Запис і що таке пріоритетне обслуговування 
15:53
На Закарпатті 52 жінки подали заявки на навчання за «чоловічими» професіями у 2025 році
15:17
На двох перевізників Закарпаття склали акти за порушення з тахографами
13:02
В Ужгороді затримали п’яного водія
12:43
Ужгородські гандболістки перемогли та повернулися на друге місце
12:36
Інфляція буде помірною у 2026–2028 роках, а економіка поступово зростатиме – Інфляційний звіт
10:44
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом відвідав Закарпаття
21:01
На Ужгородщині повідомили про підозру голові сільради та його спільнику у земельних махінаціях
16:21
Всі новини