61316
15:02 13.082018

Міжгірщина втретє зібрала гостей фестивалю «Смак меду»

Життя 2958

У неділю, 12 серпня, у с. Вучкове на Міжгірщині пройшов ІІІ фестиваль бджолярів «Смак меду».

Місцеві жартують, що до відкриття свята долучилася сама природа – на початку офіційної частини фестивалю унікальний гейзер в урочищі Петровець видав потужний струмінь холодної мінеральної води.

Протягом колоритного заходу гості могли побачити, продегустувати і придбати кращі зразки карпатського меду, продукцію бджільництва та вироби місцевих майстрів. Розважали ж присутніх концертною програмою за участі творчих колективів Міжгірщини, родзинкою яких є талановиті діти.

Цілющі властивості карпатського меду, як і місцевих мінеральних вод, знають далеко за межами Закарпаття, відтак організатори фестивалю впевнені, що туристи й наступного року вподобають «Смак меду» у Вучковому.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Як зареєструватись в Е-Запис і що таке пріоритетне обслуговування 
15:53
На Закарпатті 52 жінки подали заявки на навчання за «чоловічими» професіями у 2025 році
15:17
На двох перевізників Закарпаття склали акти за порушення з тахографами
13:02
В Ужгороді затримали п’яного водія
12:43
Ужгородські гандболістки перемогли та повернулися на друге місце
12:36
Інфляція буде помірною у 2026–2028 роках, а економіка поступово зростатиме – Інфляційний звіт
10:44
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом відвідав Закарпаття
21:01
На Ужгородщині повідомили про підозру голові сільради та його спільнику у земельних махінаціях
16:21
Традиції, спільнота та благодійність: Жіноча секція Pro Agricultura Carpatika розпочала рік із випікання пончиків
16:04
Поблизу кордону з Угорщиною прикордонники зупинили іноземного провідника 
15:53
Всі новини