57508
10:25 7.062018

Юна вокалістка з Мукачева стала володаркою гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу

Життя 2715

Міжнародний фестиваль-конкурс “IRPIN KIDS FEST” проходив на початку червня у місті Ірпінь.

Від Мукасчева на ньому виступала представляла юна вихованка Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 ім. С.Мартона Анастасія Балог (викладач Ігор Білик), повідомила «Карпатському об’єктиву» Мукачівська міськрада.

Серед багатьох учасників з України, Молдови, Канади, Білорусі, Литви, Угорщини, Туреччині, талановита мукачівка з піснею “Місяць” здобула гран-прі у номінації “Українська естрадна пісня” та була високо оцінена журі конкурсу. Зокрема, Євген Коваленко, Володимир Гризлов, Олександр Пономарьов запевнили, що в цієї виконавиці велике майбутнє і попереду ще багато нагород.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Берегівщина визначила найвлучніших тенісистів
11:06
На Берегівщині сталася ДТП, в якій загинув водій легковика
10:44
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу автомобіля
10:24
Вчителі англійської мови Мукачівської громади завершили навчання за програмою ENCOURSE
10:01
Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
09:46
В Ужгороді – тимчасове ускладнення проїзду на перехресті вулиць Л. Українки та Дайки
09:23
Знання і відданість – урочисте засідання сенату Закарпатського угорського університету ім. Ф. Ракоці ІІ
09:00
На Ужгородщині чоловік під час огородніх робіт виявив міну часів Другої світової війни
08:45
Чемпіонат Закарпаття з комбату самозахисту ІСО зібрав 270 учасників
08:30
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
Всі новини