50569
09:53 2.032018

Кошти з продажу на аукціоні комунального майна Мукачева спрямують на ремонт медичних закладів міста

Життя 3027

Рішення «Про оголошення аукціону, затвердження початкової ціни та інших особливих умов аукціонного продажу майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево – будівель та споруд за адресою: м. Мукачево, вул. Філатова Володимира, 1-а» прийнято на черговій сесії міськради. Стартова ціна майна становить понад 4,7 млн. гривень.

IMG_5093

Йдеться про колишню будівлю жіночої консультації на вулиці Філатова. З червня минулого року в Мукачеві відкрито нове приміщення жіночої консультації, яке функціонує на другому поверсі поліклініки. Його загальна площа 330 метрів квадратних. Тут облаштували п’ять кабінетів дільничних гінекологів, кабінет завідувача, стоматолога, терапевта, сестринська, санвузли для осіб з обмеженими можливостями, відвідувачів та персоналу. Також реконструювали зал очікування та реєстратуру, провідомила “Карпатському об’єктиву” Мукачівська міськрада.

Колишня будівля, зведена понад 70 років тому, потребує капітального ремонту. Тому ще минулоріч депутати включили її в перелік нерухомого майна комунальної власності для продажу шляхом відкритого аукціону. Участь в ньому зможе взяти кожен бажаючий. В міській раді вважають недоцільним вкладати кошти в будівлю, котра потребує реконструкції та значних капіталовкладень. Кошти, які надійдуть від продажу майна влада спрямує на капітальний ремонт медичних закладів Мукачева.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах