49293
11:35 6.022018

В ужгородській «малій промзоні» пропонують під забудову віддати 9 га землі

Життя 3015

Днями під час засідання містобудівної ради в ужгородській міськраді були розглянуті пропозиції про трьох майбутніх об’єктах в місті.

P4370137-768x576

Концепцію першого об’єкта – Боздоського парку – презентувала представниця приватного підприємства «Техноенерго». Питання і зауваження членів комісії зосередилися навколо озера, розміщеного в центрі зеленої зони. На даний момент це територія для потенційного скидання паводкової води. Крім цього, присутні розглянули можливість озеленення, можливості для паркування машин, транспортних розв’язок, зони фестивалів.

Концепцію розвитку другого об’єкта – скверу біля ректорату УЖНУ і Закарпатської ОДА – пропонували ті ж проектанти. Однак містобудівна комісія вказала, що потрібно в комплексі враховувати і інші скверики, розташовані поблизу.

Третій об’єкт – це територія, обмежена вулицями Електрозаводська, Гучної, І. Панькевича (мала промзона, територія ФМК). Площа території – 15,8 гектарів. Розроблений ТОВ «Студія 5Ф» детальний план території передбачає забудову висотками (на 5-9 поверхів) дев’яти гектарів. Це і житло, і ТРЦ, і приватний навчальний заклад, і готель, і зелені насадження, і підземні гаражі. Будівництва дитячих садків не передбачено – неподалік уже є два дошкільних заклади.

Всі пропозиції та зауваження за результатами наради узагальнять і передадуть для коригування розробникам.

P4370156-768x576 P4370147

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
161 особа з інвалідністю скористалася послугами Закарпатської обласної служби зайнятості у січні 2026 року
17:06
Понад 8 тисяч адміністративних послуг надано платникам податків Закарпаття у січні
17:00
Як зареєструватись в Е-Запис і що таке пріоритетне обслуговування 
15:53
На Закарпатті 52 жінки подали заявки на навчання за «чоловічими» професіями у 2025 році
15:17
На двох перевізників Закарпаття склали акти за порушення з тахографами
13:02
В Ужгороді затримали п’яного водія
12:43
Ужгородські гандболістки перемогли та повернулися на друге місце
12:36
Інфляція буде помірною у 2026–2028 роках, а економіка поступово зростатиме – Інфляційний звіт
10:44
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом відвідав Закарпаття
21:01
На Ужгородщині повідомили про підозру голові сільради та його спільнику у земельних махінаціях
16:21
Всі новини