49289
11:16 6.022018

Унікальний музичний фестиваль вдруге відбудеться на Свалявщині

Життя 2700

Станкович-Фест-афіша-518x720 1Масштабне свято класичної музики та мистецтва цьогоріч знову відбудеться на Закарпатті. З 21 по 25 лютого на базі санаторіїв «Квітка Полонини» і «Поляна» у Свалявському районі триватиме ІІ Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв Євгена Станковича «Stankovych fest», який проводять задля виявлення і підтримки талановитих дітей та обдарованої молоді, підвищення майстерності учнів і студентів музичних, художніх установ та обміну творчими досягненнями.

До складу журі, яке очолюватиме народний артист України, всесвітньовідомий композитор Євген Станкович, запрошені відомі діячі культури нашої держави, а також Канади, Словаччини, Угорщини, Білорусі, Румунії та Китаю, повідомила “Карпатському об’єктиву” прес-служба ОДА.

Конкурс-фестиваль проводитиметься у номінаціях «музичне та образотворче мистецтво», а також «юний композитор» у декількох вікових категоріях. У конкурсах виступатимуть індивідуальні виконавці, ансамблі та великі колективи.

Відкрити фестиваль планують концертом членів журі 21 лютого. Урочисте нагородження і гала-концерт переможців відбудеться у свалявському районному будинку культури.

Станкович-Фест-афіша-518x720

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
161 особа з інвалідністю скористалася послугами Закарпатської обласної служби зайнятості у січні 2026 року
17:06
Понад 8 тисяч адміністративних послуг надано платникам податків Закарпаття у січні
17:00
Як зареєструватись в Е-Запис і що таке пріоритетне обслуговування 
15:53
На Закарпатті 52 жінки подали заявки на навчання за «чоловічими» професіями у 2025 році
15:17
На двох перевізників Закарпаття склали акти за порушення з тахографами
13:02
В Ужгороді затримали п’яного водія
12:43
Ужгородські гандболістки перемогли та повернулися на друге місце
12:36
Інфляція буде помірною у 2026–2028 роках, а економіка поступово зростатиме – Інфляційний звіт
10:44
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом відвідав Закарпаття
21:01
На Ужгородщині повідомили про підозру голові сільради та його спільнику у земельних махінаціях
16:21
Всі новини