44156
15:04 6.112017

У Мукачеві урочисто закрили І Всеукраїнський театральний фестиваль «Імпреза над Латорицею»

Життя 4850

У неділю, 5 листопада, відбулася урочиста церемонія закриття І Всеукраїнського театрального фестивалю «Імпреза над Латорицею» та нагородження переможців. Протягом чотирьох днів у місті Мукачеві на сцені міського театру свою творчість представляли театральні дитячі колективи, які з’їхалися до Мукачева з різних міст України – Києва, Львова, Одеси, Вінниці, Харкова, Конотопа, Білгород-Дністровського та Мукачева.

23377341_1596942190373552_545044507_o

Мукачівці та гості міста мали чудову можливість відчути атмосферу дитячого театрального свята: урочисте відкриття, перегляд театральних вистав, яскраву церемонію закриття із врученням нагород та дипломів, сюрпризами від організаторів свята.

Отож, за підсумками роботи почесного журі, яке очолював український актор театру та кіно, режисер, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, член-кореспондент Національної академії мистецтв України Петро Панчук, Гран-прі І Всеукраїнського театрального фестивалю «Імпреза над Латорицею» у народного художнього колективу – дитячого театру «Каламбур» з м. Харків.

Порадував успішним виступом і наш мукачівський зразковий театральний колектив «Росинка» (керівник Вероніка Тищук) та учні-читці Мукачівської дитячої школи мистецтв №2 (викладач сценічної мови Лілія Приходько).

За уривок з вистави Р.Кіплінга «Мауглі» зразковий театральний колектив «Росинка» нагороджений Дипломами у номінаціях: «Найкраще пластичне рішення» та «За роботу в найкращих театральних традиціях». Особливою відзнакою журі нагороджений Яків Капустін, за найкраще виконання чоловічої ролі,образ Мауглі у виставі «Мауглі».

Дипломами лауреатів І ступеня нагороджені учні Мукачівської дитячої школи мистецтв №2 Капустін Яків за виконання уривку Тетяни Рибар «Свальба» Дворніченко Анна за виконання байки Де Лафонтен «Чума». Дипломи лауреатів ІІ ступеня вручено учням Фодор Тюнде-Віраг за виконання Лесі Українки «Часто кажуть ясні зорі…», Анастасії Кузнєцовій за виконання уривку з поеми Тетяни Рибар «Синь і Вир» та Маргариті Шекимбаєвій за виконання байки Михайла Старицького «Ґава та Лисиця».

Мукачівська міськрада

23335923_1596942850373486_720717641_o 23314465_1596943223706782_1797367928_o

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини