157769
13:48 15.012024

У хустянки у квітнику посеред зими виросли опеньки

Життя 2982

На календарі – середина січня, на термометрі 8 градусів морозу, але на подвір’ї Марії Шуберт ростуть справжнісінькі лісові опеньки. При цьому жінка живе не десь у горах, а неподалік центральної частини міста. Прямо у квітнику нещодавно вона помітила диво природи – гриби.

«Прибирала подвір’я і звернула увагу, що біля садових скульптур щось стирчить із землі… коричнюватого кольору. Бачу досить погано без окулярів, тож нагнулася, аби роздивитися. Спочатку подумала, що то листя з дерев. Але звідки ж йому взятися у січні, коли воно опало ще торік. Отож, нахилилася і бачу – опеньки! Між іншим, виросли вони в мене на клумбі не вперше, були й раніше, років два тому, але восени, десь у листопаді, не посеред зими», – розповіла вона «Карпатському об’єктиву».

На думку хустянки, спровокувало ріст грибів нещодавнє потепління.

«Ще в перші дні січня була по-справжньому осіння або ж весняна погода. Плюсова температура, відсутність снігу та багато опадів, як на мене, неабияк вплинули на природу і вона почала прокидатися. У декого зацвіли підсніжники, у когось на трояндах з’явилися бруньки. У мене ж виросли опеньки», – наголосила вона.

Хоч гриби їстівні, ласувати ними пані Марія не буде.

«Я взагалі грибів не вживаю. Не люблю їх їсти, хоча подобається збирати в лісі. Знайдене віддаю подрузі. А ось свої домашні залишу, нехай ростуть і далі, хоча вже примерзли. На вигляд вони гарні і милують очі. Сфотографувала їх і показала знайомим. Залишу собі знімки на добру згадку», – наголошує вона.

На думку біолога Антоніни Росохи, зимові гриби для Закарпаття – взагалі не рідкість.

«У нас особлива кліматична зона. У лісах взимку люди знаходять і боровики. А зимові опеньки називаються «фламуліна». Вони є їстівними і доволі смачними. Але якщо людина не впевнена, які саме гриби знайшла, усе ж краще їх не їсти, бо можна отруїтися. Особливо опеньки легко сплутати з неїстівними грибами. Тим не менше, знаю багатьох людей, які полюбляють ходити саме на зимові «тихі полювання» в гори і знаходять при цьому чимало грибочків», – розповіла фахівчиня.

Як запевнила пані Анастасія, зимові опеньки можуть рости впродовж усієї зими і взагалі не бояться морозів.

«Фламуліна відноситься до четвертої категорії їстівних грибів. Може з’являтися у жовтні і рости аж до середини березня. Особливо сприятливою для цих грибів є відлига. Тоді вони оживають та інтенсивно ростуть. Якщо морози посилюються, гриб просто завмирає, зупиняє ріст. У Марії Шуберт ці грибочки виросли біля старого пня, тобто біля зрізаного дерева. Це – ідеальне середовище для зимових опеньок. У лісах же їх варто шукати або між листяних дерев, або на змішаних ділянках. Дуже люблять мертву деревину, акації, липи, тополі, березу, осику, вербу, а також горіхи. Виростають групами. Тобто, якщо є один грибочок, поруч неодмінно з’являться й інші», – наголошує Анастасія Росоха.

Біологиня зазначає, що в фламуліни насичений смак та гриб багатий вітамінами.

«Варити такі гриби потрібно щонайменше 15 хвилин. Готувати – уже хто як любить. Зимові опеньки багаті білками, вуглеводами, цукром, амінокислотами, фосфором, калієм, кальцієм. У них міститься каротин, натрій, йод, цинк, нікель, залізо, кобальт, молібден, вітаміни А, В, В1, В2, С, РР. Тобто, фламулін дійсно є цінним грибом. Однак одразу багато таких грибів їсти не варто через наявність у них хітину, який погіршує процес перетравлювання їжі», – стверджує вона.

Як би там не було, а зимові гриби залишаються рідкістю навіть для такого унікального краю, як Закарпаття.

Марина АЛДОН

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах