![156406](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/071220231701983631.jpeg)
Всеукраїнська акція «Сам собі рятівник» відбулася на Закарпатті
Майже сотню учасників з різних куточків країни об’єднала Всеукраїнська акція «Сам собі рятівник». Провели дійство з безліччю майстер-класів на Закарпатті за ініціативи Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки». Долучилися до заходу центр підтримки населення до національного спротиву, обласна організація Товариства Червоного Хреста України, а також закарпатські рятувальники, зокрема фахівці різних напрямків роботи ДСНС: пожежники, гірські рятувальники, піротехніки, водолази, психологи та інші. Вони демонстрували свою техніку і обладнання, розповідали про власну роботу, нагадували основні правила безпеки і давали можливість попрактикуватися.
Більше – у сюжеті TV21 Ungvár:
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися