143233
10:24 24.022023

Угорські Госпітальєри передали обласній дитячій лікарні обладнання на 2 млн гривень

Життя 4478

Закордонні благодійники надали сучасну апаратуру для маленьких пацієнтів

23 лютого у Мукачеві для Обласноі дитячої лікарні передали гуманітарну допомогу у вигляді медичного обладнання. Меценат – Фонд лицарів Госпітальєрів, що належить до угорського відділення лицарів Госпітальєрів Суверенного Ордену Святого Іоанна Єрусалимського.

Участь у заході узяли: в. п. голови Закарпатської облради Андрій Шекета, депутат облради Юдіта Петеї, директор профільного департаменту ЗОВА Анатолій Пшеничний.

Серед обладнання: електроенцефалограф для обстеження дітей із різною патологією функціонування головного мозку та фіксування його фізіологічного стану. Такий апарат уже успішно функціонує у поліклінічному відділенні лікарні, а зараз буде й у стаціонарі. Також передали ультразвуковий діагностичний апарат та дефібрілятор. Загалом вартість обладнання близько 2 млн грн.

Андрій Шекета у ході візиту у медичний заклад обласної ради при цьому цікавився проблематикою установи. Директор лікарні, депутат облради Єлизавета Біров розповіла про проблеми медзакладу та озвучила своє бачення його ефективного функціонування. Насамперед потрібно: апарати КТ, МРТ, а також інші пристрої, що допоможуть проводити якісну діагностику захворювань пацієнтів.

Вона наголосила, що лікарня неодноразово брала участь у транскордонних проєктах для реалізації власних ініціатив. За словами очільниці лікарні заклад готовий зараз взяти участь у міжнародному інфраструктурному проєкті – наразі підготовлені усі необхідні документи. Насамперед тут мають намір обладнати приймальне відділення (відділення невідкладної допомоги). Очікують новий рентген-апарат і отримали вже бронхоскоп у рамках Програми Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. Єлизавета Іванівна розповіла також про налагодження співпраці у рамках підвищення кваліфікації лікарів за кордоном: США, Німеччині, Угорщині та ін.

Андрій Шекета зазначив: «Медичним установам завжди важливо мати сучасне діагностичне устаткування. Відрадно, що у результаті перемовин керівництва лікарні та благодійної організації вдалося зараз отримати новітнє обладнання. Допомога у розмірі 2 мільйони гривень є суттєвою підтримкою єдиної Обласної дитячої лікарні у краї. Вдячні усім, хто долучився до доброї справи. Саме у таких речах і проявляється християнське милосердя і допомога ближньому».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Берегівська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
16:01
339 учасників бойових дій отримали послуги Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року
15:44
У Берегові з лекцією виступили угорські олімпійські чемпіони
15:27
Всі новини
Головне