138122
15:26 28.102022

Закарпатський народний хор може отримати статус національного

Життя 3627

У Закарпатській обласній раді відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань культури, молодіжної та інформаційної політики, фізичної культури і спорту.

Основне профільне питання комісії, яке планується виносити на розсуд депутатів — звернення Закарпатської обласної ради щодо присвоєння статусу національний комунальному закладу культури «Заслужений академічний Закарпатський народний хор» Закарпатської обласної ради.

Члени комісії одноголосно підтримали цю ініціативу, яка передбачає внесення змін у відповідну Постанову Кабміну. За словами присутнього на комісії керівника Департаменту культури, національностей та релігій Євгена Тищука, статус національного передбачає доплату ще однієї ставки працівникам хору та поступовий перехід установи на баланс Міністерства культури та інформаційної політики України. Як правило, процес переходу займає тривалий час: від 1 року і більше. Протягом перехідного періоду заклад перебуватиме на балансі Закарпатської обласної ради.

У ході комісії було озвучено ряд пропозицій щодо змін до програми фінансування культурної галузі краю та розглянуто ряд питань, які виносяться на сесію 3 листопада 2022 року.

Комісія пройшла під головуванням Наталії Шетелі та за участі заступника голови облради Андріани Сушко, заступника голови комісії Едгара Токара та члена комісії Юрія Покорби.

Повідомили пресслужба Закарпатської обласної ради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах